Piczo

Log in!
Stay Signed In
Do you want to access your site more quickly on this computer? Check this box, and your username and password will be remembered for two weeks. Click logout to turn this off.

Stay Safe
Do not check this box if you are using a public computer. You don't want anyone seeing your personal info or messing with your site.
Ok, I got it
Back To Home Page
vica
Nasty      
Po shkon polici ne shtepi prej punes edhe po hyn ne krevat pa e ndez driten, gruaja po i thote shko deri ne barnatore mi mer do barna shpejt se nuk jam mire, ai qohet shpejt vishet edhe shkon kur hyn ne barnatore shitesi e pyet, rrahim prej kur je kah punon zjarrefikes une e di qe ti je polic hehehe (tipi i ka vesh rrobat e jaranit qe ka qellu aty hehehe)  


    (August 29th 2005)    
ilir anaconda   Emaili    
ej mos bre se kameti lidh bolet nyje o baki  


    (August 26th 2005)    
flori      
mi rrofshi topat aaaaaaa heheheheh qkokel beee  


    (August 26th 2005)    
samir   Emaili    
hey bossa e frajera shkruni mare najsen mos u bani tamaqaar te mdhaj    (August 26th 2005)    
samir   Emaili    
hey njerz kish dal ilaqi per sid ama kur po u lyshe me te nuk po duke me nejt as ne dili as ne hije kerkun hiq spo bajke me nejt bre nanen ( po po duke me nejt ne kar temin ahahhaha ndash kesh ndash mos kesh    (August 26th 2005)    
samir   Emaili    
pse ne kin kur ti vorosin njerizt ja loj botht jasht ( me i parku biciklat se se shum ka si ne gjakov)  


    (August 25th 2005)    
Jetoni      
edhe patrik hajvanit ni porosi, hajt mbledhi familjen tonde edhe recitoje qat vjershe para tyne more kali i detit, nuk bon a jo de,!!!  


    (August 25th 2005)    
Jetoni      
Nejse ktu eshte per vica, veq une deshta me thon qe qaj tipi me emrin baba po lypka me bo patare, se shume e paska fjalorin e ndyte edhe po u shtyjka me gjithkon, po budalla nuk osht me brina veq si qaj baba  


    (August 24th 2005)    
ej kuaj   Emaili    
kuk sa vjet more i keni se po shkruni flliqt po nuk keni mbare hiq kuku qfar njerz nuk di qysh po ju lojn si keni 12 vjet po iu keni shum ma shum kuku flm per mirkuptim??????????qy mos ja kani nonen  


    (August 23rd 2005)    
patriku        
ne drit te henes ne drit te diellit mos ju largoni bires te pidhit se ne bir te pidhit kemi folen kush nuk e don pidhin se don atdhedheun. Bini burra te gjith te vdesim per mbi pidh heroj te mbesim . Ti qe pidhit kurr sju hoqe dhe gurt e vorrit to bofshin koqe . Tung shoqata e dilingjive te kosoves  


    (August 21st 2005)    
cubat visari gjakova ne form aaaa      
ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj bre prrall te tanve kom mi ju bo a qysh vlla spo ju vjen marre a jeni normal veq flliqt po shkruni sdi qysh po ju lojin vlla ju qifsha nonen ?!MARRJA E ZOTIT KAKAKA  


    (August 20th 2005)    
une      
qfar vica jan kta ketu bre .A nuk keni kur far edukate tjera veq flliqt me shkru .MBARRJA E ZOTIT  


    (August 19th 2005)    
baba      
Ti pshurr femrat Kosovare . se ju vjen era mut  


    (August 17th 2005)    
njani      
Kur merr lajmin Bajram kosumi se asht ba kryeminister meniher shkon te shpija dhe ithot gruas, grua banu gati se sonte ka me te qi kryeministri gruja ja kthen uuuu ae pasken lshue ramushin aaaaa.  


    (August 16th 2005)    
baba      
ti i pa njohur,ti lupke me ta bo shurren ngoj.  


    (August 15th 2005)    
Irfan Asani   Emaili    
Do tj'jua tregoj një vic shum interesant, tash koncentronu dhe lexone me vëmendje të madhe..

Ishte pas kon njoni kishte pas nis me honger buk dhe ishte ngi.. Vetëm kaq.. Si t'ju keshet keshni, si mos t'ju keshet ateher kani..  


    (August 13th 2005)    
nona e chime   Emaili    
hej a po vini me qi se une shkova me qi  


    (August 12th 2005)    
i pa njohur   Emaili    
A MA HANI KARIN AO JUV KA QI QUKARKACITZ KREJ SHQIPERINE HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHA  


    (August 12th 2005)    
....................   Emaili    
nuk di more vica vetem ..... jo more kurgjo hiq  


    (August 12th 2005)    
kungji      
qka asht ni sen qi t`hin e te len pa men.hahahahahaha-----(k***ci jem).hihihihihihi  


    (August 11th 2005)    
kungji      
ej a e ki nji kungj, se po me kruhet bytha.  


    (August 11th 2005)    
kungji      
ej a e ki nji kungj, se po me kruhet bytha.  


    (August 6th 2005)    
bambu      
ajeti budal ksajna sja tregoj pergjigjen  


    (August 6th 2005)    
bambu   Emaili    
cili muj ika 34 vjet cili qe dhe pergjigjen ( muja be aj kujshija jem  


    (August 6th 2005)    
bambu   Emaili    
ake ni be qe rugova ika meshum pianos njani thot jo pse kur ika ra pram ku ki me ni qe je larg e nuk nihet sa dush ju tregoj fore  


    (August 2nd 2005)    
voca      
Ish shku Rugova te Haradinaj me ja ba djalin perhajr(djali emrin Xhin)Ramushi e falenderoj Rugoven per viziten dhe pi thot gruas se vet:Anita birja Presidentit Xhinin!!Rugova:Ju lutem ju lutem nuk ka nevoj.. heheheheheh  


    (August 1st 2005)    
FATMIR   Emaili    
HEJ XEMEL LEJ FORET PO HAJDE IQUM  


    (August 1st 2005)    
KUSHTRIM ADEMI   Emaili    
KARI PIDHI NE LEDIN HER PO QIHEN E HER PO RRIN PO THET PIDHI PO MA KANA PO THET KARI MIR TA BANA  


    (August 1st 2005)    
dielli      
ni budall e gjuan ni guri ne pus
e njeqind te menqur sun e nxerin
kush e ka emrin bektesh le ta mer vesh.  


    (August 1st 2005)    
dielli      
ni budall e gjuan ni guri ne pus
e njeqind te menqur sun e nxerin
kush e ka emrin bektesh le ta mer vesh.  


    (August 1st 2005)    
duki   Emaili    
gjysh ithojn aroplanit turqisht.sefa hava  


    (June 29th 2005)    
teovari   Emaili    
xhomojn fusha edhe malet komandant **** nuk ndalet let ta din se kush lufton komandat **** 123 ****a i masakron    (June 12th 2005)    
h hah hahhah      
****i e ****n jon 2 shok ****i lyp me qi **** thot jo se skam fuqi ****i thot fuqi ski po kar ki ....  


    (June 11th 2005)    
KARMADHI      
****I LYP ME QI, EDHE NE BOTH, ME JA PRISH SIMERINGIN E BOTHES  


    (June 8th 2005)    
berat      
nje dite nastradini me gruan shkuan ne liqen per ti lare  


    (June 3rd 2005)    
IBRAHIM


    (May 20th 2005)    
anonimi   Emaili    
nje grua e qoi djalin e vette fqinji per te lypur nje meter.Djali shkon e i thote:
- O kojshi,me ka qu^nena,a e ke nje meter
Kojshia i pergjigjet:
-Nje meter nuk e kam, veq thuaj
nenes tende se per afer tetembedhjet CM ketej jam. ihaaaaaaa e kalla........>>>>  


    (May 20th 2005)    
anonimi   Emaili    
gruja e jemi ka diqka qe nuk ka as nje femer ne bot?


    (May 20th 2005)    
anonimi   Emaili    
ej veq nje fjal po tu me jav than per ato qika qe i thojn vetes se nuk jam kurv ?.Qdo femer esht pak kurv e qdo kurv mund te qihet hahahahaha.  


    (May 20th 2005)    
hashim thaqi   Emaili    
oj ballic une ty ta du at cic.por tash jom i mall sa ni mzat une edh ju zhdrupi e ju hipi.por me hup mu me hup kupi? jakupi.por edhe ne zvicer me kan hup  


    (May 20th 2005)    
jakup krasniqi   Emaili    
une jom edhe kom qen qoban.por du mu boo karminister ose kom me kall krejt me hashqimin .hashqimi ka shkoll ma shum se une aj i ka shtu bollicat.por une do ti ndimoj  


    (May 20th 2005)    
jakup krasniqi   Emaili    
une jom edhe kom qen qoban.por du mu boo karminister ose kom me kall krejt me hashqimin .hashqimi ka shkoll ma shum se une aj i ka shtu bollicat.por une do ti ndimoj  


    (May 20th 2005)    
nanen ta shkerdhfsha   Emaili    
ha ha ha po muti si koke a qaq i ron koka edhe e paske unger e ta qifcha nanen ha o peder  


    (May 20th 2005)    
nanen ta shkerdhfsha   Emaili    
ha ha ha po muti si koke a qaq i ron koka edhe e paske unger  


    (May 19th 2005)    
hehehehehehehehehehehehe      
ish kan qka ish kan ni mut ner san kesh tu shku me kqyr ti sma ke lan se ish kan i ran  


    (May 18th 2005)    
luisi nga zvicrra   Emaili    
ishin kan tre gjuetar edhe kishin dal me gjujt e shofin nje plak ka i run dhent edhe këto tre e menijn me zajbat edhe e pysin plakun o agj mos e ke pa bre nje leper ai ju thot po keshin ato tre hehehe e pytin prap qka ishte kan o agja afemene a mashkell ai ju thot mashkuell kto prap qeshin hehehe ku ediktove bre agj ( O THA NËSE I SHEH NJA TRE GJUETAR THUJUV MA HAKSHI ****N TRE GJETARET PA KOMENT  


    (May 18th 2005)    
luisi nga zvicrra   Emaili    
ishin kan tre gjuetar edhe kishin dal me gjujt e shofin nje plak ka i run dhent edhe këto tre e menijn me zajbat edhe e pysin plakun o agj mos e ke pa bre nje leper ai ju thot po keshin ato tre hehehe e pytin prap qka ishte kan o agja afemene a mashkell ai ju thot mashkuell kto prap qeshin hehehe ku ediktove bre agj ( O THA NËSE I SHEH NJA TRE GJUETAR THUJUV MA HAKSHI ****N TRE GJETARET PA KOMENT
parashuta   Emaili    
Ka KAN nji njeri edhe ushlu me parashut(podobranc) prej 200m edhe jan bo 100m se ka shlu parashutën (podobranc)jan bo 50m se ka shlu parashutën (podobranc)jan bo 30m se ka shlu parashutën (podobranc)jan bo 10m se ka shlu parashutën (podobranc)jan bo 5m se ka shlu parashutën (podobranc)jan bo 2m edhe ja ban aj njeri ai une pi ktu kcej nkom  


    (October 30th 2005)    
palidje        
merrushe kisha dasht me te takue kur te vij ne pushime me ta ngul mu ne goj se ti sigurisht e thith mire veq edhe une ta lipi mire beso ment ti luj.provoe njeher se ma ski me ja dhan tjeter kujtkur ta shti guhen ne pjesen e kuqe te pidhit (ne lacek)ki mi harru me nan e me bab e krejt hihihihihihihihihihihi  


    (October 30th 2005)    
pa lidhje      
merrushe kisha pas qef me te hanger rreth qafes kah veshie drejt e ne cic se me saba te kje qu he ti hangsha vithet.qyre po te jesh e bardh isha knaq tu te lipi se une jam pidhlips  


    (October 30th 2005)    
pa lidhje      
perpara njezit ne katun e kishin ni terak edhe ata qi kishin lop e jo tereq iqojshin lopt mi qi te terakgjia me pare. llogarite burrat i pagujn grat per mi qi e damaqini e pagun kaun me qi lopen  


    (October 30th 2005)    
Merrushja      
quuuuuuuuuuuuksh se sen spo dishi veq po shajshi  


    (October 28th 2005)    
fis kallunga   Emaili    
shkon strujagjija te ni shpi edhe i del ni gru , i thot sosht burri ktu valla , vjen neser apet strujagjia i del ajo gruja veq ne bikini i thot sosht burri ktu edhe te nesrit menohet strujagjia thot me siguri um del cullak kur shkon te shpia e nxjerr Karin i mshon ziles kur hopa i del burri i asaj grus , ky karin n'dor ,I thot burri i asaj qka u ba bre Ky ja bon A PE PAGUN STRUJEN A TA PSHURRA SAHATIN hahaahhaa  


    (October 27th 2005)    
UnIkAtIl   Emaili    
bigg_bosss ti shkerdhej ato motra po nese je qaj ajde ti qifsha dekt e te gjallt un ty nese don ajde en pz kur te mrin ne qender veq permene emrin tem nonen ta qifsha em njohin mu mir e sa per en shpi tane jam kan shum her ta kam qi at moter e jam dal o rob qim tuj u kan aty ti kam qi familjen edhe kam dal more nonen e papakit klloshor i zanav te tregova se ku em gjan katunar nese don me ta ba shpinen ma but se barku ajde ose te vi ,motren ta shkerdhefsha sikur ta kan qi ata shkije nonen e nones betha jot u ba me u sha qije nonen bigg_bosss me qizme te llaskiti nonen e noes ta hanksha  


    (October 26th 2005)    
UnIkAtIl   Emaili    
Hej o rob qima mes e shani rebelin se edhe mit ne zid jau haj a muret vesh qi per qi rebeli jau qin fort e ju mos hani mut po shkruni siq shkruhet ktu se edhe fmit e djepit jau shkerdhej nese jeni qata trima tregomni se kush jeni se edhe tuj flejt me motrat e juja vi jau qi e ju pres en fyt magart e kqi bre nonen e pisav me nxi i gjani shkronjat ne tastatur ju betha juve u ba me shajt deri tash tuj hjke ple po e tregoni kuluren e nones juj sen sjeni ka bani rop jau qifsha en goj  


    (October 25th 2005)    
tungi   Emaili    
tungtuntung    (October 25th 2005)    
bigg_bosss      
ei vica nuk shkruhen kshtu ei niti e deni qa po boni ei ku k*** osht qai qe qe po te shan prej kahit osht bre ia qifsha nonen nese osht prej kosovo kallxom ok,,veq thje se nese lun koqe me tarak i han brinat e merr veq ai pidhi nones vet tung niti te pershedes shume a ciaooo bosiii mos te hak kepa ok per njeri te gjall a jem a sjem ..e sa per qato mos ta nin a se i vjen koha edhe atina a ia qina edhe atina ,,se qetash e pava e me norvozoj bre nanen nese e njen kallxom i shkoj ne shpi une e tani det shan tregom a ciaoooo mpuqqq  


    (October 25th 2005)    
beli   Emaili    
o kon ni njeri e ka pas ni papagaj edhe sa her qe o dal prej shpis aj i ka zajabat gjnden ne telefon edhe kur o ardh fundi mujit me pagu telefonin i k ardh diqka shtrejt shum 1 dreq e gjys edhe tash i zoti papagajit e din qe ky ka fol ne telefon edeh e denon 1 vjet e vir ne zid edhe ngat papagajit osht krishti edhe papagaji e vet krishtin qe sa vjet je ktu qe 2000 kuuuuuuuuuuu ja paske qi nonen telefonit:P    (October 25th 2005)    
beni   Emaili    
Një djalë rreth 6 vjeçarë, kur donte të kryente nevojën e vogël, i thoshte nënës se po më bëhet shurra. Mbas disa here nëna u nervozua dhe i tha të birit të saj, se kur të bëhet shurra më thuaj po du me këndu. Është marre të thuash po mbahet shurra. Kështu djali sa herë që kryente nevojën, i thoshte nënës se po më këndohet. Mbas ca kohe, ai shkoi tek dajtë e vetë në katund. Rreth mesnate i tha gjyshit me të cilin flinte bashkë, se po më këndohet. Ai e përsëriti nja tri katër herë dhe gjyshi i tha: O birë fli se tani nuk ban me këndu, të gjithë kanë fjetur. Ai vazhdoi prapë dhe i thoshte gjyshit se po i këndohet. Ma në fund gjyshi ia ktheu: O birë, mbase tu ka ba marak me këndu, këndoj gjyshit ngadalë tek veshi. Hi hi hiiii  


    (October 25th 2005)    
talenti   Emaili    
hej nje pytje ?
QKA KA DALLIM SHISHA PREJ PIDHIT??? NESE NU KE DINI DO JU TREGOJ OK :
PO SHISHA SEPARI MBUSHET E PASTAJ E MSHEL :
KURSE PIDHI SE PARI E MSHEL PASTAJ E MBUSH
hehehehehhehe  


    (October 25th 2005)    
talenti   Emaili    
hej o ju qe po shaheni po a sgjet ven tjeter mu sha bre mun pik pidhin e nanes jav qifsha po zi pisi i prizerenit po ti qifsha edhe mit ne tavan o majmun po rkejt kali koke bre ta qifsha edhe at katun prizereni ta qifsha po qka karin je ka mendon se je ti bre ti qifsha edhe drut qe i ke renit per dimer o pidh nane hajde shaju me mu ta qifsha rroten e nanes npidh bre shkumani keq bre sdi qka te kisha ba me te shti ne her ne dor o muttttttttttttkakavvvvvvvvvvvvvv gjakin ma ke nxe ti a bre ta nxefsha mamin ne fitoz o pidh nane ik bre se po at qi ma te miren e shpis edhe ata qe e don ma se shumt ita qifsha femren ngoj ta pordhsha mamin ne syyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy pederoooooooooooooooooooooooo se bash ti koke homo sexual qe po j uthu te tjereve o pidh nane  


    (October 24th 2005)    
bilbili   Emaili    
kishte vdekur ni kuller edhe kur pi tregojn njanit se kishte vdekur, ai kishte thane e kam ditur se saher qe e pytesha si je thojke shum smut. e qe tash paska vdekur.  


    (October 23rd 2005)    
behxhet pacolli   Emaili    
ma lpifshi  


    (October 17th 2005)    
binjaket   Emaili    
Pse Peshku noton e vepron e jeton ne det , pergjigjejen e keni te un, hahahahahahha dmth ne msn teme hahahaha tungi  


    (October 16th 2005)    
rud      
O Paul or idiot shkruj mir (çi gjeli)
mor peder  


    (October 13th 2005)    
paulo   Emaili    
pse kur qi geli kshyr teperpjet prgj..... kshyr a ka vakt edhe per ty.  


    (October 13th 2005)    
syfi   Emaili    
Ish kan Hasa e Hysa kishin shku ne Luft Hasen e rroki plumi i par ne lulte ballit e Husa ju avyt e pi thot per pak tekokan tut qarru mor Has TUNGI TE GJITHVE  


    (October 13th 2005)    
albina   Emaili    
u kan niher ni djal e ai dlal u kan cytetar e femna e ti u kan katunare eshe jon shku un kafiq edhe ja ka ba ai djali ksaj qikes qa po don me pi ja ka ba ajo qika porosit nuher ti tani porositi une edhe ai djali kamarjerit i ka kerku nje leng te mollave edhe kamarjeri e ka kqyr kit qiken edhe kjo qika nuk e ka dit se per qfar lengu e ka fjalen edhe u habit edhe kamarjeri e veti ti zonjush qfar deshiron ajo ka than edhe mu pruma ni leng veq pa speca    (October 13th 2005)    
albina   Emaili    
u kan niher ni djal e ai dlal u kan cytetar e femna e ti u kan katunare eshe jon shku un kafiq edhe ja ka ba ai djali ksaj qikes qa po don me pi ja ka ba ajo qika porosit nuher ti tani porositi une edhe ai djali kamarjerit i ka kerku nje leng te mollave edhe kamarjeri e ka kqyr kit qiken edhe kjo qika nuk e ka dit se per qfar lengu e ka fjalen edhe u habit edhe kamarjeri e veti ti zonjush qfar deshiron ajo ka than edhe mu pruma ni leng veq pa speca    (October 13th 2005)    
dijedon   Emaili    
ukan niher ni vic edhe u kan ni burr edhe ni grue ajo gruja u kan shtatzan edhe jon shku te mjeku ika than mjeku a fleni ata kan than jo e nuk kan muj me ba tj femijen    (October 12th 2005)    
sweetyy      
pse shiu bjen


se nuk ka shkall me zbrit  


    (October 12th 2005)    
sweetyy      
qa ka dallim kanaqja (lemenka) prej femres

se kanaqja hapet nalt e femra posht  


    (October 12th 2005)    
Trinola   Emaili    
prralla prralla han qeni arra  


    (October 11th 2005)    
beqa      
ne parlamentin.e Ks e zgjodhen Bajram Kosumin,,Kryeminister,ai nga gezimi del ne koridor,dhe e therret gruan e vete e i thot...grua sonte ke me fjet me Kryeministrin..kurse ajo ju pergjigjet..he a e paskan leshuar RAMUSHIN a burr  


    (October 11th 2005)    
arnsia   Emaili    
Unë spo tutna me fluturu ne aeroplan po po tutna mu rxu  


    (October 11th 2005)    
arnsia   Emaili    
Unë spo tutna me fluturu ne aeroplan po po tutna mu rxu  


    (October 10th 2005)    
DON_EKI   Emaili    
kurvat e kqija kishe na po shajm va QI ato motra npidh une tvraj.  


    (October 10th 2005)    
don_eki   Emaili    
ej va qi ato kosovarkat ne PIDH ja kalzoni najsen ja po va QI ato MOTRA te heshme edhe ato nona qe ju kan majt ka 9 muj ne BARK,edhe FAMILJET MU NE bark va qi.kush ka najsen le te me shkrun e FAMILEN NPIDH.  


    (October 8th 2005)    
loqki      
hej a kini kultur ju a jo  


    (October 7th 2005)    
NISI   Emaili    
ka shku shiptari gjermani dhe amerikani te zoti dhe ka hy amerikani i pari dhe zoti o qu dhe e ka perqafu e ka kap ngryk kur o hy gjermani edhe gjermanit si amerikanit e kur ka hy shqiptari veq ja ka jep doren e e pyten gjermani e amerikani pse per neve u qove e per shqiptarin jo zoti ta :nuk jom bo hala budall mu qu se ma mxan venin  


    (October 7th 2005)    
nisi   Emaili    
PSE GJELI KENDON ME SY MSHEL


PERGJIGJJA:SEPSE E DIN KENGEN PER MENDESH  


    (October 7th 2005)    
Sejdi Sejdiu (Dolce & Gabbana)   Emaili    
Tre majmuna kan ikur prej kopshit Zologjik.
I pari ka hup i dyti eshte tu e ngran nje banane dhe i treti po e lexhon ket vic.  


    (October 7th 2005)    
Dolce & Gabbana   Emaili    
Ish kan njani e ish kan Doktor  


    (October 7th 2005)    
rurzhda   Emaili    
o emal o me te vertet qenke njer i prisht ne kok se bashku me foregjin se te lejon me ba qfardo vicash,me fal foragji po me te vertet, kto shprehje e kalojn gjdo kufi.  


    (October 5th 2005)    
Doce & Gabbana   Emaili    
mujshi me dit shka ishkan njani? doktor!  


    (October 5th 2005)    
adriano      
hey o dajse hapshni ni web faqe mu sha ju po foregjia skish lidhje me fora ktu veq ta qifsha ,ma qifsh  


    (October 5th 2005)    
ArDy   Emaili    
hey mosu shanis po juv qi ropt krejteve  


    (October 2nd 2005)    
arby      
hey rrebel edhe ti niti_boss qi pe masj vetin a dini qka karin mos ma hani te dyt a se me ba me ju ardh atje ku jeni a dini more se robt ja u shkerdhej more se n uk po da me flliq karin me juve a se robt duhet me u ja qi a viq mojini men qito fjal qi jeni ka um shani a se ka me ju ardh dita ma e keqe a ruju more byth qima  


    (October 2nd 2005)    
Arby      
Ishin nje her nje famije edhe kur erdhi mbremja burri priste per me e qi grun kur i thot djalit flej bir flej ma shpejt po qa bon djali nuk flen edhe ky burri e nxjerr karrrrrrrrin edhe i thot gru qile garazhden ta shti mercen qka thot djali a ma nxen oj nan edhe fiqen tem  


    (September 28th 2005)    
rrebeli   Emaili    
la la la la mos um shani se at nan jav ha kjo vlen per arbyn edhe karin qe eshte me pseoudonim baba hey arbi nese une edhe deni jemi homo ju me baban te kukshi lesbijajka a e din qka eshte nese se din vet sa marrre edhe vet i keni fajet qe thoni rrebeli tuc jav qift tuci nanen ngoj kan me than mos u nguc ok arby mos ha mut shum ok se thmi je
per shqipet e verteta kam dashni per tjert se di as sdu me ni se s'agllam jan thmi hey o budall sa her duna me than qe nuk um ha kari per arba si ti be mut bre  


    (September 28th 2005)    
rimi      
ishte kan nje i gjilanit e kishte marr lopen te djelen me qu me shit lopendhe tu shku rruges i bjen nder mendse eshte e dile dhe vjen njanija bano jaran i kahit je ateher ky pergjigjetjam nga ferizajipo se je mesu krejt budallakit qa i bani ja leni te ferizajit  


    (September 28th 2005)    
rimi   Emaili    
kish pas ra bor e madhe edhe nji illapit e vetke baben e vet ai more bab qysh dojna me i bajt dujt e sanes veres me gjeth ket bor  


    (September 28th 2005)    
rimi   Emaili    
kur kishte vdekur nen terezane at dynja kishin qen dy rrug njera per gjenet dhe njera per gjenem dhe i kishin than ti duhesh jme shku ne ket te gjenemit dhe ajo u ankua i thoshte se un vetem mir kam ba me pas dit kisha ba vetem keq, dhe ata i kishin t5han eshte kamera e fsheht hahaheheh  


    (September 27th 2005)    
Niti_Boss      
arbi ti qij robt ne pidh njo ka njo aaa more pidh nane thuj nanes tane sant ele te bahet gati se po vi a nive more pidh nane  


    (September 27th 2005)    
Niti_Boss      
arbi ti qij robt ne pidh njo ka njo aaa more pidh nane thuj nanes tane sant ele te bahet gati se po vi a nive more pidh nane  


    (September 26th 2005)    
Naleti      
DOLA JASHT NI DIT EDHE E PASH KOJSHIN EDHE UM THA KOJSHIJA TUNG NALET UN TUNG KOJSHI EDHE UM PYT HEJ NALET KUR E KI DITLINDJEN UNE E PYA PSE? SE DESHTA ME TI BLE DO PERDE PER DITILINDJE SE PO DOKESH KEREJT QKAMOS PO BOM ME GRUJEN TANE UN I THASH A POOO A ,E TI PRA KOJSHI KUR E KI DITLINDJEN? TANE AIJ ME THA PSE? PER ME TI BLE UNE TY DOO ZYZA SE NUK ESHT AJO GURJA E JEME POR ESHT GURJA JOTE hahahahahahahahah  


    (September 25th 2005)    
baba      
Ej Arby shum Vica tmira po dike .
qato dy homot po ju vjen inati, po ti tregon te verteten .  


    (September 25th 2005)    
STUDENTI      
Nje fore per HOMOT kishin qen dt vllezer dhe nje dit ishin grindur ne mes veti dhe gjyshi i qortoj ,me pas doli ne qytet edhe i morri te dy nipat e vet per ti shetitur duke hecur i pa dy homo duke u puthur dhe i tha nipave te vet keshtu duhet vllau e jo sikur ju qe rraheni ne mes veyi  


    (September 25th 2005)    
arta begunc      
Jam Arta nga begunc
ishin kan dy nxens shum problema as nje her nuk kishim mesu me shum kishte femra ne klas se djem dhe mesuesja nje dit e pyeti njerin dhe i tha nese e din a femna a meshkuj ka me teper ne klas e ki not kaluse dhe aj tjetri po ja pershkruante me dy duart formen e pidhit dhe ky ja kthej shokut leje bre se seshte pun pidhi jam ka e marr nish ti po ban hajgare  


    (September 25th 2005)    
STUDENTI      
Nje fore per HOMOT kishin qen dt vllezer dhe nje dit ishin grindur ne mes veti dhe gjyshi i qortoj ,me pas doli ne qytet edhe i morri te dy nipat e vet per ti shetitur duke hecur i pa dy homo duke u puthur dhe i tha nipave te vet keshtu duhet vllau e jo sikur ju qe rraheni ne mes veyi  


    (September 24th 2005)    
edi   Emaili    
ishkon kon 3 vajza duke dal ne qytet dhe takojn ne plak duke shu ne at qytet dhe e futun ne makin plaki kishte nje kofer ne dor dhe e pyt njera nga vajzat qa ke agje ne kofer plaki u pergjegj merma ne goj te tregoj pas pak kohe e pyt tjera vajz qa ki ne kufer agja tha te thash merma ne goj te tregoj dhe e qesin plakun nga makina dhe plaku e harron kuferin ne makin...qa kishte ne kufer merma ne goj nje her te tregoj ishte forja .......  


    (September 24th 2005)    
arby      
ishin kan dy homo si deni edhe rrebili edhe jan kan ne banes vet edhe ju ka nal rryma nuk kan dit qka me ba edhe deni i ka than rrebelit a qihemi edhe rrebeli po more qysh jo deni ja ka marr kari ne goj rrebelit tani rrebeli ja rras karin ne byth denit edhe qishtu kan vazhdu tan naten edhe nuk i ka dal nata kan vazdhu edhe diten qishtu jan homot kjo ishte per den homon edhe per rrebel homon kta te dyja jan (HOMOSEKSUALA QI QIHEN NEMER VETI)nejse me fali ju tjert po kta te du um kan shti mi sha gjdo her edhe naj dit edhe nuk vin mo ne kit faqe edhe naj dit kta jan ne gjenem  


    (September 24th 2005)    
arby      
tung homo rrebel prite vdeken te dera a. Ej edhe mos harro bani te fala nanes edhe motravet tua kiss ne pidh te nanes tane haha ok a morre vesh prite vdeken  


    (September 24th 2005)    
arby      
hey rrebel a pe mshel at gojen e homos qi e se ti qi more ribt en goj njo ka njo a morre vesh a se robt ti shkerdhej a se taksirati tka kap a se edhe naj dit une viq jam ka pres a jam ka e pres qat di kur ty kam met vra ti menon se hajgre po luj po qajo hajgareja del pernime mos harro se kurm te tham une ka me ba qat sen edhe ka me ba hajt se shihemi kush po del ma pidh none a prite diten e vdekjes a ok tung homoooooooooo  


    (September 24th 2005)    
rrebeli      
ej arby shaj homot sa dush se une homo nuk jam veq bane me shave mu une ti qi kejt tbaj llom  


    (September 24th 2005)    
Arditi   Emaili    
Pse gjeli i sillet pules rreth e rrotull,
po e kshyre se nese eshte lavire pula ulet nese eshte serioze ajo ike.  


    (September 24th 2005)    
Arditi   Emaili    
Pse gomari kur ti hype gomarices e kshyre diellin
e kshyre edhe mendone a ka kohe edhe per tye?  


    (September 24th 2005)    
Arditi   Emaili    
Kishin dale nje dite nje burr ne grua me shetite,
duke ecur sheh ne nje duqane nje fustane te bukur edhe.
Gruja po i thote burrit a ma blene qet fustane.
Burri. po i thote a nuk po e she veten qe je boe si nje kombaje i grunajave.
Grujes i vjene inati e i thote nuk ka probleme
kur shkojne ne shtepi bijne me fjete,
Burri po i thote kthehu kah une moj grue e bejme dashuri.
Gruja i thote po pritoje me kalle kombajin per nje fije gruri.  


    (September 24th 2005)    
Ardite   Emaili    
Kushe e dine si i thojne aeroplanite turqishte
hava sefaja.
si e thojne penetltijes turqishte.
hugjume serbeze.
si i thojne televizorit apet turqishte.
rrespi kuti  


    (September 23rd 2005)    
arby      
hey njerz a pe nini more rrebelin po thot jam drenicak kur u bane bre ti drenicak bre nonen ta qift krejt bota a morre vesh se pernime je (HOMO)ajt thuj pra qi nuk je po normal se homot nuk thojn se nuk fol tani kerkush me ata e njerse ju qishtu jeni homo te msheft o byth qima rrini mos e prishni kit faqe me homo si ju ju lutem njerz ne kit faqe nuk pranohen homot ok  


    (September 23rd 2005)    
arby      
hey keksi mir e ki bre nanen qeni pernime qita dy klloshar a a ki ni more ti naj her kshtu a ncncncnc si bebat bre nanen qeni po bajna a e kan ba ni kompjuter e tasht na shesin trimni nejse rrasja ktyne klloshave se me kta nu kfolet a
nese keski baba edhe graniti kaloni mir tung  


    (September 23rd 2005)    
baba      
Ej Keksi nuk po kuptoj çka osht Aktiv dhe Pasiv
Mamer mendja se Dani e çin RRebelin
Ah pederat e nones.  


    (September 23rd 2005)    
Keksi      
Ej Arby leri mos e fliq Karin ke kto dy pederat se po u vjen era mut
RRebeli osht PASIV
Dani osht AKTIV  


    (September 23rd 2005)    
arby      
o ti rrebel ti qifsha robt en goj o byth qim po ti qi more robt ruju o bir zeza se pana me ta iq anen pasna met e myt kysmet prej zotit ruju djali jem se ate fytyren tonde nuk kam me pas mo ndermend. ruju se ka met myt a ruju robt ti qifsha  


    (September 22nd 2005)    
Cari_ica      
U qu njani  


    (September 22nd 2005)    
RREBEL MEC TU COMPRIS HEHEHEH   Emaili    
EJ A MA HANI KARIN JU QE PO SHANI HA DE SE TASH ME KENI NERVOZU BE PEDERAT E NANES JA QIFSHA.KEJT JENI TE PRAPAMBETUR TI ARBY,BABA EDHE GRANITI EDHE DIQKA NESE JE TRIM O BABA NRROJE PSEUDONIMIN OK NESE JE QAJ CARO OK QAO JAV HANKSHA NANAT
EJ ME FALNI JU QE NUK SHANI AMA DO BALA NUK PO KAN QA ME BA E HAJT TA PRISHMI FAQEN    (September 22nd 2005)    
RRBL      
RR E B E L I  


    (September 22nd 2005)    
rrbl      
ej arby une jam drenicak edhe mos me thuj ma homo se daden vi ta qi edhe tani e kshyrmi ok se me ty spata pun ndeoket ok a nite a mu ta perkthy magjupisht  


    (September 22nd 2005)    
mendi   Emaili    
U KON NI NJERI ME KAMION DHE ELEFANTI ME MININ KAMIONI E KA SHKEL ELEFANTIN PSE SHKON MINI ME ELEFANTIN NE SPITAL?
MIU SHKON NE SPITAL PER MI DHON GJAK ELEFANTIT HAHAHAHA  


    (September 22nd 2005)    
mendi   Emaili    
Jish pas kon hoxha dhe tre maxhup.E qeta maxhup i kane thone hoxhes qysh mu bo shqiptar,hoxha i tha shkonite qyky lum nese e kaloni kini me u boe shqiptar.Kta tre maxhupat shkun te lumi,baba dhe gruja e kalun lumin,tani gruja i tha hec me mare djalin se e mur uji tani baba itha a ja qifsha maxhupin e nones  


    (September 22nd 2005)    
arby      
hey ju dy homa ti den edhe ti rrebel rujuni se ka me ju ardh atje edhe ka me ju myt a viq a po kallxoni ku jeni ju se robt bre njo ka njo ka me ju qi a se pernime po lypni qi nanen po ju tregoj juve baba keksi edhe graniti haverat e mi be bajm ni takim edhe po shkojna me i vra qita homot se po a u qi nonat ktyne se pernime pe lypkan plumin ne ball bre robt a dini bre se sa nervoz jam ba me kta pedera nejse shihemi rrebel edhe ti den ju HOMOT e nanes robt ka me ju qiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii njo ka njo rujuni po ju tham viq nhifshi ne vorr krejt a  


    (September 21st 2005)    
Keksi      
O RRebel si po i thue Babes tende me ta hong karin Mor IDIOT PEDER HOMo
Mamir Nona jote ta hae Karin  


    (September 21st 2005)    
rrebeli   Emaili    
hey o baba me te than une a ma ha karin a ma kishe hanger ah  


    (September 21st 2005)    
baba      
O SHqiptar ,Me i lyp kto dy PEDERAT
RRebelin dhe
Danin
Dhe me i shduk se kto e prishin popullin.
tedy jetojn me XHakov  


    (September 21st 2005)    
Granit   Emaili    
Hej o DEN qka kari pi shan njerzin a e din qi ti ha robt n goj edhe motrat ngoj ti qi bre zdrali i keq o shiqyr mu sum ke sha se motrat ngoj ti kisha qi bre pis  


    (September 21st 2005)    
arby      
o den masi pi mani hetin cara hajdi ne pz edhe e shihemi se cili po del pidh none hajt djali i babes shuj mos fol ma shko pije cucllen se sta kum shti karin tem ne goj ty si cucell more homo robt ti qifsha  


    (September 21st 2005)    
arby      
robt ti shkerdhej ty edhe rrebelit a morret vesh robt ka me ju qiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  


    (September 21st 2005)    
arby      
o den karuci ruju se rob ka me ti shkerdhy a se ma pake qu kryt e une ta unli per toke a morre vesh se robt more ti shkerdhej ti je djali jem a morre vesh se motrat ti qi farefisin njo ka njo ka me ti qi viq ta di kur po dush mu raku se robt kla me ti shkerdhy a morre vesh ju jeni ba mum shajt mu a o juve bota nanen ja u qift i pari une ja kuum prish vergjinitetin nanes tane ta dish a e tani e kan qi krejt bota edhe te vdeknit ne vorr e kan ti o robt ti shkerdhefsha ruju shihemi bye homo shihemi diten e e vdekjes tane o karuc ruju a  


    (September 21st 2005)    
nesimi      
qysh i thojn tabutit turqisht


gjenet taksi .


    (September 21st 2005)    
nesimi      
qysh i thojn tabutit turqisht


gjenet taksi .


    (September 21st 2005)    
nesimi        
hej mos u shani me nan se po jav qi at nan ahahahahaaa mos u hidhroni a se hajgare ke se ne jemi shok apo jo .  


    (September 21st 2005)    
xaxa   Emaili    
Jam i pamartuar.Isha i fejuar, mirpo martesa deshtoi.Qe PSE: -Per Vitin e Ri vendosa ti dhuroi te fejuares nje pale dorza te Dimrit, e bashke me dhurate edhe nje leter pershendetese. Aty ne shitore takova nje shoqe te kohes shkollore, e cila bleu brek(gaqica). Shitesja me pakujdesi , na i nderroi pakot, keshtu qe shoqja i kishte marre dorzat, e une brekt! TASH MUNDENI ME MARRE ME MENDE TE FEJUAREN TIME, KUR E HAPE PAKON ME DHURATE, DHE E LEXONE LETREN PERSHENDETESE. Qe edhe permbajtja e letres... "Me kete dhurate e dashur, dua te disponoj dhe ta baje me dije se te dua.Heren e fundit kam verejtur qka te mungon, pra tashe i ke ketu ne kete pako.Te deshiroje momente te kendeshme ne to.Deshta ti bleje te leshit, mirpo ishe ndjersite ndoshta, e kete e vrejta edhe te disa kolege te punes.Nuk e dita numrin e madhesise, keshtu qe me ndihmoi shitesja, e cila i provoi per mua.Deshta ti bleje te lekures, mirpo ato nuk mundesh me i deshe shpejt, sidomos kur te takohesh me kolege ne pune.E di qe do te perlyhen  


    (September 21st 2005)    
xaxa   Emaili    
: KISHE QEN NJE HER NJE QIFTE EDHE E KISHIN BLE NJE PAPAGALL.
MIRPO PRONARI I PAPAGALLI JU KISHTE TREGU QE PAPAGALLI TE GJITHA
FJALET E KQIJA I MESONE.
EDHE NJE DITE BURRI I THOTE GRUS.
burri; OJ GRU BANU GATI SE PE QOJME PAPAGALLIN NE KISHE SE DU EM BA KRIST.
gruja; QYSHE MORE PAPAGALLIN NE KISHE.
burri; HECE MORE SE PO TA QI NANEN.
( gruja ja zbardhi syte burrit tu i thane shuje se papagalli )
burri; QKA PO ME KQYRE SI ME MA PASE NDRKAT KARIN.
( papagalli dy fjal i mesoj hec se pote qi nanen edhe shka po me
kqyre si me ma pase nderkat karin )
gruja se zgati ma shume se po meson papagalli ma shume fjale
u ba gati edhe po heci.
shkune ne stacion hypen ne bus kurre mbrrine afer kishes zbriten
mirpo ja kishte leshu nje shi edhe kure u afrune te dera e busit shoferi tha
O QPO BJEN SHI SI PI PIDHIT NANES ( papagalli e ingjizoje edhe kete)
zbriten nga busi tu shku rruges te kisha kira ne toke nje kali
edhe ju kishin ba 10 veta...  


    (September 20th 2005)    
deni      
qeta dy pedera ta kan qi nanen ne pidh ok hysen edhe mos u perzi ti ne keto pun se kur kush nuk
po fol me ty aa edhe mos shaj ok  


    (September 20th 2005)    
deni      
oooooooooooooooo arbri motrat ren ti hangsha bashk me rrebelin se une nuk jam peder po jam baba jyt qe ta qi nanen e q e te kam qit une ne drit djali i babes mos harro sonte mi ba nanes te fala ok  


    (September 20th 2005)    
arby      
hey o rrebel viq ruju mos shaj edhe po bahesh kishe une nuk jam homo a po ti nime me qat den karucin po qiheni nemerveti a po juve motrat ja u qifsha robt ne pidh a rujuni a se kum menu se jeni bossa po koki byth qima kur e kini biren e buthes te qelme rujuni se edhe kali po ju qin se une ja u qi viq motrat edhe nanat e jo juve homave more byth qima edhe ti deni biri i babes ruju se une tmys a  


    (September 20th 2005)    
arby      
hey baba perni me e ki a homo koka a o robt atina une menova se asht njeri i mir o nanen ruju ti rrebel mos kabo me ardh ne prizeren se robt qi tmys edhe qaty ta maroj vorrin a hey baba flm bre nanen ktyne homave po klloshar krejt jan bre nonen qeni ktyn se po me shtin me ju shku ne shpi edhe mi vra a ok tung edhe rrebel ruju a homo je edhe rrebel pi thush vetit a po pidh none jajde ne pz edhe e she se kush asht arby ok nese don te vi edhe ne gjk a o robt qim o byth qim more klloshar  


    (September 20th 2005)    
keksi      
O RRebel o PEDER ma hongsh karin  


    (September 20th 2005)    
rrebeli   Emaili    
o hysen mos harro je maneken leje humorin djalin jem se spo ditshe sen nanen e shklepsit ju doket vetja ma i mir o bir tka nis zoti me te ba femen tka ba mashkull pahiri be pederin ta qifsha o bir une nuk jam peder sorry nashta ke menu ama nuk jam  


    (September 20th 2005)    
hyseni      
Mir e paska BABA metvertet RRebeli dhe Dani qenkam PEDERA.
rueni SHqiptar prej ketyre pederave ( HOMO )  


    (September 19th 2005)    
rrebeli      
hey o baba qa po te vjen inati o bir veq pse ta kimi qi nanen une edhe deni ah pederin e nanes une nuk jam peder po jam aj qe kejt ropt ti qi ne pidh ok ti je veq ni tuc qe mu shty me mu edhe me denin nuk ki luc ti je lezbijajk nashta e din qa eshte nese se di pyet mos ta nin se bala sikur ti ka plot ok djali babes mos harro mos ha mut mas shpine ma kurva keqe kishe po shaj ta qi at nane ne pidh te vraj be shklepsin e nanes heheheh  


    (September 19th 2005)    
rrebeli   Emaili    
tungi arby une jam nga gilani por jetoj ne suisse ne géneve edhe une i du shqipet e pergjakshme nese te mungon naj kenge te unikkatilat veq lajmro ti qoj ok qao ja kalo mir te pershendesh ciao  


    (September 19th 2005)    
deni      
ooo ti baba karuci kuj kari bre pi thu ti peder pre ti qifsh 8000 nana e ne kofsha une peder boll asht masi ta kam qi nanen me rrebeli okedhe kqyr ti djali i babes nrro ket tem e mos u shtyj me mu errebeli se nuk ta qet ok i qimi inanes?  


    (September 19th 2005)    
deni      
ooo ti baba karuci kuj kari bre pi thu ti peder pre ti qifsh 8000 nana e ne kofsha une peder boll asht masi ta kam qi nanen me rrebeli okedhe kqyr ti djali i babes nrro ket tem e mos u shtyj me mu errebeli se nuk ta qet ok i qimi inanes?  


    (September 19th 2005)    
deni
deni      
ooo ti baba karuci kuj kari bre pi thu ti peder pre ti qifsh 8000 nana e ne kofsha une peder boll asht masi ta kam qi nanen me rrebeli okedhe kqyr ti djali i babes nrro ket tem e mos u shtyj me mu errebeli se nuk ta qet ok i qimi inanes?  


    (September 19th 2005)    
baba      
O ARBY mos i gerko falje RRebelit se ai osht PEDER, dhe ai lup me u kontaktu me meshkujt.
Une e njoh shum mir ,Dhe tlutem largohu se kto rrin ten diten kompjuter me u njohtu me Meshkujt
RRebeli jeton xhakov
RRebeli me Danin po çien sbashku,Si nuk i njeh kto du homo ,kto du i njeh krejt KOSOVA
dhe ju lameroj krejt populit SHqiptar mos Kontaktoni me kta du Pedera.  


    (September 18th 2005)    
arby      
ok man sorry menova se je viki ama me fal shum a se une shum e du qat njeri a ok pra a ban me dit i kahit je une jam prej pz(prizerenit)tung byebye  


    (September 18th 2005)    
deni        
oooooooo baba une nuk jam peder me ta hanger karin ok pispercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercentpercent  


    (September 18th 2005)    
rrebeli   Emaili    
ej arby me fal ama une nuk jam rrebeli viki ama une jam nje qe i ngoj unikkatilat e keshtu jam ka shkruj si ti me fal qe kujtove qe jam viktori ama nuk jam ok qao te pershendes ok qao  


    (September 17th 2005)    
per ty viktor        
o hysen po ti qi bre robt ne goj ta qi majken en vesh po shuj se vi ne drenic edhe ti qi robt po mos ma shajj viktorin se robt more ti shkerdhej me fal viktor qi po shaj shum viq une ka mi myt krejt shqiptart viq um thuj ti se une per ty e vraj veten se une ska dit qi ti ngoj kangt e tua mos ta nin se hysen tuci bahet kishe une jam diqka po hajt mos ta nin  


    (September 17th 2005)    
hyseni      
o victor burri o victor trimi une jam qaj hyseni qi ti ka qi edhe ka me ti qi 100mi nana ruju viq mos te zafsha e ki shpall vetin kishe ke dek e kena po shkrun vica e more mut more mut hajt se doniken ka me ta zhvall ka me ta qi doniken me gjyzlluke  


    (September 17th 2005)    
arby      
qysh i thoj tvdeknit qi e qesin ne bander turqisht qysh i thojn???
rametli poster!! ahahahh  


    (September 17th 2005)    
arby   Emaili    
hey rrebel kush po ta prish bre ja u qifsha farefisin se une eka me te mbrojt gjith ne qofse ja u man zuza mu shty ata me ty edhe me mu une jam i pari hiq mos ta nin a sa jam gjall une ty kerkush nuk ka me ta lujt une jam me ty edhe kerkush tjeter bani te fala bandes tane sidomos viktor boss-it  


    (September 17th 2005)    
rrebeli   Emaili    
ej o baba motrat ne pidh ti qi leje ma motrat po edhe mit ne tavan be mut bre ti apo kujton qe me ni tshame tanen po me tut a hehe jo shoki jo mir e ka deni ti qi kejt qka pshurren hunxh ok edhe mos shaj ma se je tu lujt me jete o bal  


    (September 16th 2005)    
deni      
oo bab ti qifsha tana ato qe ungjen meu pshurr  


    (September 15th 2005)    
k**madhi      
qa bohet nese pula han qokollat ....................................................... bon kindereier,kinderjaja  


    (September 15th 2005)    
K**Madhi      
o shqiptar a e dini qka bahet zezaku ,kur ti bjen zxheba(zhuga) bahet.............................. ..................... .......... .... qokollat me lejthia  


    (September 14th 2005)    
baba      
O deni ma honksh bash karin  


    (September 14th 2005)    
DaFiNa   Emaili    
SHKONI NE RROT T´´SAMS A PO NDINI PISA BRE  


    (September 14th 2005)    
HOXHA        
HOXHA THOT OO DJEMA NGRENU SAT MUNI  


    (September 14th 2005)    
DENI        
OOOO RREBEL BRAVO BAC QASHTU OSHT KTA PISAT E FLLIQT TE KOSOVS BRE MAMIN KTYNE SPO DIN GJO HIQ MIR EKI TI LET SHKOJN MI RUJT THMIN E VET EMOS TE HIN NEPER INTERNETA SE SOSHT MIR ASHTU E TI RREBEL DOREN TA JAP BRE SHOKI HALLALL TUNG TE PERSHENDES SHUM AAA SHOKI  


    (September 14th 2005)    
DENI        
OOOO RREBEL BRAVO BAC QASHTU OSHT KTA PISAT E FLLIQT TE KOSOVS BRE MAMIN KTYNE SPO DIN GJO HIQ MIR EKI TI LET SHKOJN MI RUJT THMIN E VET EMOS TE HIN NEPER INTERNETA SE SOSHT MIR ASHTU E TI RREBEL DOREN TA JAP BRE SHOKI HALLALL TUNG TE PERSHENDES SHUM AAA SHOKI  


    (September 14th 2005)    
HOXHA        
HOXHA THOT OO DJEMA NGRENU SAT MUNI  


    (September 14th 2005)    
DaFiNa   Emaili    
SHKONI NE RROT T´´SAMS A PO NDINI PISA BRE  


    (September 13th 2005)    
deni      
pe viqi kan???????????????
pse e ka nanen lop hahahaha  


    (September 13th 2005)    
deni      
pse lopa nuk han paketa paketa????
sepse e bon tamlin e paketum....,,,,,,,.  


    (September 13th 2005)    
deni      
si i thojn telefonit turqisht???
kabull muhabet    (September 13th 2005)    
deni      
si i thojn telefonit turqisht???
kabull muhabet    (September 13th 2005)    
deni      
pse lopa nuk han paketa paketa????
sepse e bon tamlin e paketum....,,,,,,,.  


    (September 13th 2005)    
deni      
pe viqi kan???????????????
pse e ka nanen lop hahahaha  


    (September 12th 2005)    
Niti_ger   Emaili    
qysh i thojn turqisht vorrit

rahmetli parking  


    (September 10th 2005)    
Make      
O RRebel o mon çim pse e shan baben tende,a je normal,mor gomar,ti paske qen,Kal apo kar  


    (September 8th 2005)    
isuf   Emaili    
ishkan njari e fill mas tij tjetri  


    (September 8th 2005)    
melisa   Emaili    
hey qa kini more a jeni ne mend a jo??????  


    (September 7th 2005)    
rrebeli   Emaili    
ahhaah ej ski faj make ama duhet do mutav si p.sh baba,iliri et dauti heheh kta jan tuca se mu shty me mu skan luca ehehhe  


    (September 7th 2005)    
make      
hej rebel je i modh-qija at non krejt kosovareve pa tru qe nuk kuptojne konget e tua-je njesh-great  


    (September 7th 2005)    
Albanian      
Ish shku Hasa ne Amerike edhe po shkon ne shtepi publike edhe po vet qa me bjen me 1$ i thojne qe ni pule eshte mrena nese don me **, ai pranon edhe kryn pune, te nesermen po shkon apet me 2$, ata i thojne me 2$ mundesh me i kqyr dy lezbejka, ai pranon edhe shkon ulet afer nje amerikani, mas ni kohe po thot: qikjo ma mire, amerikani po ia kthen: qy ma mire nuk je kan ti dje njani e ka ** pulen.  


    (September 7th 2005)    
o bala mos ushtyni me mu      
Kush e lexon ma hangt karin  


    (September 7th 2005)    
coolio   Emaili    
Pse i ka dashi brinat .... Kur te kecen ty mi vjerr pantollat  


    (September 7th 2005)    
behar   Emaili    
Pse han pula zall ..... Meja thy karin knusit?  


    (September 6th 2005)    
toni.me mu   Emaili    
kush e din qka menoj un dhe kush e din qka boj kurte dhina dhe kush e din kur te qina dhe kush kurta mrrina a pot dhem shpina hik se ta hina eta boj si qitili mujsh me ja qillu eki ni magar tru per mu kru  


    (September 5th 2005)    
LiNd@   Emaili    
TUNG JU PERSHENDES. ISHIN KAN DY BUK KA HECIM RRUGES EDHE E KISHIN PA NI PIC E KAN THON KEQYRE QFAR RRASPIHE QYSH KOKA LY.  


    (September 3rd 2005)    
rrebeli   Emaili    
oua oua oua kush u ba me sha edhe ti babâ ah kush karin je qa karin nuk po lajmrohesh me emrin te vertet a po tutesh ah.j ti,dauti,iliri ju per mu jeni veq tuca se mu shty me mu skeni luca o baba djali leje t'shamen se spo te vyke sen ok baba mos u pezi o karuc se motrat ti qi e shpien ta kalli se boll mir pe di kush je sje ma i madh se 11 vjeqar ok edhe veq ni sen mos te ha karin se shum shpejt une edhe ti kemi mu ballafaqu ner mes veti live ok  


    (September 2nd 2005)    
baba      
BLOODY ALBOZ Ma hongsh bash Karin pa bole mir e paskan Dauti me ilirin ti paske qen metvertet peder ,po tregoesh se po di me sha,kadundari i fliqt,mjer ajo grue qe ka me tmar.  


    (September 2nd 2005)    
rrebeli   Emaili    
ej o ti daut kari une jam rrebel ama jam rrebel per paqe ndoshta po me kupton edhe kush karin je i me tregu a jam rrebel ej mos fol ma se nanen ta qi ne pidh qa karin po hin ne ket fAqE ah o bir une jam vetem 20 vjeqare a ti je i martum ma mir te bje mos me hi ket faqe mi kshyr punt e huja kshyre punen tane edhe thmit kshyri mos hin ktu haj ti msheli syt e te shkruj o bir ku karin ishe kur ke lufta ke ik si bethqim ah mos ta ni zanin se ropt ti a nite a me ta perserit edhe nihere ahhhhhhhh ta ha nanen ne pidh edhe niher po shajte ok ej
ME FALNI VISITOR QE E SHKRUJTA QESHTU AMA DO MUTA SI QE KY DAUTI PO TE SHTIN ME SHKRU BRE SHKLEPSIN E NANES OKI QAO JU PRSH TE GJITHVE SHQIPTARVE QAO FROM RREBEL A.K.A UNIKKATIL BLOODY ALBOZ  


    (September 1st 2005)    
Dauti      
O rrebel metvertet paske qen rrebel i flliçt apo peder mir e paska ilir anaconda ti paske qen non çim,  


    (August 31st 2005)    
dauti      
spiro cako,te gjith ata qe dergojn vica,,, krejt ta qifshin at nan, edhe baben se nanen nashta e ke te msune ,po edhe motrat ne pidh , te pershendes pak ma mir heren tjeter  


    (August 31st 2005)    
dauti      
degjoni te gjith,, ish kan njaniedhe ish shkue ne disko ,,edhe e kish qit,at senin mi tavolin edhe shkon kamarieri e pyet qka osht ky,aj i pergjigjet, shok kamarier ky osht per ata qe dojn vica,,  


    (August 31st 2005)    
spiro qako      
sipas nenit te romatikes se dashurise ju jeni te denuar me burg te perjetshem ne Zemren time . karin ma gict kush e lezon Mpuqqni havera  


    (August 31st 2005)    
rrebeli   Emaili    
ej o ti ilir une ta qi nanen e pederit ta qi ti ha motrat qe i ki ne shkoll fillore une kete sen skum deshte me ba po ju vet um keni shti tash me ba me ja ni zanin une ropt ne pidh jav qi oki kja vlen vetem per ata pederat qe po shiten te fort e cara kurse na e dimi qe ata gjith diten han kara oki kjo vlen ma shum per (ilir anakonda) me falni qe i shkrujta kto amo mir e ka pas aj plak i vjetri shqiptarit jepja pushken ata vrahen nere mes veti qao respect for my rrebeli
T-B-A the bloody alboz  


    (August 31st 2005)    
rrebeli   Emaili    
ej o ti ilir une ta qi nanen e pederit ta qi ti ha motrat qe i ki ne shkoll fillore une kete sen skum deshte me ba po ju vet um keni shti tash me ba me ja ni zanin une ropt ne pidh jav qi oki kja vlen vetem per ata pederat qe po shiten te fort e cara kurse na e dimi qe ata gjith diten han kara oki kjo vlen ma shum per (ilir anakonda) me falni qe i shkrujta kto amo mir e ka pas aj plak i vjetri shqiptarit jepja pushken ata vrahen nere mes veti qao respect for my rrebeli
T-B-A the bloody alboz  


    (August 30th 2005)    
ilir anaconda      
o rrebeli ti paske qen peder , kal, kar, magar,tarak apo muzat,qen,  


    (August 30th 2005)    
rrebeli   Emaili    
ej baba mshile gojen edhe haje ni banane se ka mu ta qi nanen tane oki djali babes mos harro mos ha mut mas shpine ma baba i dreqit kishe po shaj ta qi at nane une te vraj  


    (August 30th 2005)    
Nasty      
Po shkon polici ne shtepi prej punes edhe po hyn ne krevat pa e ndez driten, gruaja po i thote shko deri ne barnatore mi mer do barna shpejt se nuk jam mire, ai qohet shpejt vishet edhe shkon kur hyn ne barnatore shitesi e pyet,
amerka      
tan ini muta vetem dani nose dardani se e du shum mka qi  


    (May 17th 2005)    
luljeta nga amerka      
tan ini muta vetem dani nose dardani se e du shum mka qi  


    (May 17th 2005)    
luljeta nga amerka      
tan ini muta vetem dani nose dardani se e du shum mka qi  


    (May 16th 2005)    
Dani      
bravo Xhelozi i pari je si e qite ni victe mir se qiert zdi pse po folin  


    (May 16th 2005)    
Xhelozi      
Ish kon njoni edhe kish dal mu shetit edhe kur te kthehet ne shtepi e pyt gruja ku je kon bre burr aj per me ja mshel gojen grues i thote kesh mi mat karat ne kojshi edhe gruja e pyt po kush e pat me te madh aj burri per mu livdu i thot uneeee gruja i thot e aga shaban a ke aty besoj se e kuptoni  


    (May 16th 2005)    
nanen ta shkerdhfsha      
o City_Boy @ "Cabla@Net" budalla ma ungsh ****n  


    (May 16th 2005)    
nanen ta shkerdhfsha      
o City_Boy @ "Cabla@Net" budalla ma ungsh ****n  


    (May 16th 2005)    
nanen ta shkerdhfsha      
o City_Boy @ "Cabla@Net" budalla ma ungsh ****n  


    (May 15th 2005)    
kallu      
efefefefefefefefe  


    (May 15th 2005)    
BAKI @ Cabla@Net   Emaili    
Qysh i thojn vorreve turqisht????????????????????????????????????????? perxhexhja... Parking Insan  


    (May 15th 2005)    
City_Boy @ "Cabla@Net"   Emaili    
Qysh i thojn frizit turqisht????????????????? perxhixhja... ERBAIN SANAK  


    (May 15th 2005)    
Bashkimi nga prishtina   Emaili    
Jan kan 3 vllazni dhe e kan pas nje moter dhe esht martuar larg dhe ka vendos vllau i madh me shkue te motra me pa kur ka shkue e ka qie dhandrin ...... hehehehehee  


    (May 14th 2005)    
Gjubretari      
OOOO Sinan a po te pelqenj vicat    (May 14th 2005)    
GaZi   Emaili    
ju pershndes gjithve ju dshiroj argtim edhe une du me javtregu nje vic ishkan nje djal edhe umartu hyne dhander edhe nuke man me ba sex
shkone te doktori itregon thote qe nuk po maje me ba sex doktori ithote mere nje viegra edhe nuk ke problem shkoine te shpija aje edhe bane sex ate nate edhe naten e dyte thote hajte tipi
dy edhe ta shiqoshe se qka po ndodhe ipine dy e tjanis krejte familjes dele edhe neper kojshi
shkone te doktori dhe ithote se qka meba tashte
doktori i thote mere nje kazan edhe shtine ne qumshte te kalon kure vjen baba i ati djalite eshe dele jashte edhe bertete o ikni se pe mushe bre  


    (May 13th 2005)    
uneune   Emaili    
ish kon dek nji doktor i zemres edhe poplli kur shkojn ne vorrim i hyjdisin do pankarta edhe e vizatojn zemren e madhe edhe tash ju paramendoni me pas dek nji doktorr i gjinekologjis he he he  


    (May 13th 2005)    
rrokoteli      
voja asht serb limoni shiptar  


    (May 13th 2005)    
rrokoteli      
qa ka dallim voja pi limonit?


    (May 13th 2005)    
rrokoteli      
E pyti djali baben amunesh me rreh luan krasniqin ,ju kthy baba hiqmu qafes me luan krasniqin bre , pash zotin bab amun e rreh ajo i tha apet ju kthy baba i i tha djalit e rrehi e sosi bile, ju kthy djali i tha babes pse po rren se aj ti qin ropt, tung kaloni mire  


    (May 13th 2005)    
lavirja   Emaili    
o ju trima shqiptar mos u mundoni mu ba troma ketu se nuk esht me tregu trimni  


    (May 13th 2005)    
lavirja   Emaili    
o ju trima shqiptar mos u mundoni mu ba troma ketu se nuk esht me tregu trimni  


    (May 12th 2005)    
pa emer   Emaili    
ish kan njani i ka than djalit te vet shka bleji nja dy pula djali i vet shkon ne shitore dhe e vet shitsin sa kushton dy pula shitsi i ja kthen kemi pula 15 euro kemi 10 dhe kemi 5 po keto jan me sid shkon dajali te baba vet the i tho kish pula te 15 euro kish te 10 dhe 5 euro po keto te 5 euorov ishin me sid baba i vet i ja kthen djali shko merri qato te 5 eurov se sii kem njet mi qi po mi hanger  


    (May 12th 2005)    
kaqaniku"lavdrimi"      
kishte qene nje njeri qe kurr ne jeten e vet nuk kishte vjedhur, edhe nje dite thot hajt ta provoj se qysh eshte me vjedh.shkon ne supermarket dhe e vjedh nje kese mushkeri.atij njeri qaq interesant i vijke ja ka nis tuj kesh sa ke tuj dek ,edhe tuj kesh kur afrohet tek punetorja ajo i thot,mos kesh shum se po te bijne mushkerite ne toke ,kurse ky i habitur thot "qe ha se veq kesh tuj bo hajgare "hahahahahahha......tung....  


    (May 12th 2005)    
ROBERT   Emaili    
kishte pas qen nji mjek dhe kishte pas provu se çka do te ndodhte me miun e pirr. i jep nji got viski dhe pas 5 minutash miu fillon te luan RAAP. prova e dyt i jep nje got votk miu pas 5 minutash fillon te luaj vale ruse, prova e tret i jep nji got skender beg miu pas 5 minutash shikon majtas djathtas dhe i thot mjekut ku eshte maca ja ****ha ****. tung flm.    (May 12th 2005)    
ROBERT   Emaili    
kishte pas qen nji mjek dhe kishte pas provu se çka do te ndodhte me miun e pirr. i jep nji got viski dhe pas 5 minutash miu fillon te luan RAAP. prova e dyt i jep nje got votk miu pas 5 minutash fillon te luaj vale ruse, prova e tret i jep nji got skender beg miu pas 5 minutash shikon majtas djathtas dhe i thot mjekut ku eshte maca ja ****ha ****. tung flm.    (May 11th 2005)    
????????????????   Emaili    
Ky vend esht per humor po pu e shvrutxoj rastin me ju kallxu kush esht shpiuni ma i madhi ne krej kosove aj esht kiqa i junikut  


    (May 11th 2005)    
sharamandell   Emaili    
qysh i thojn sharamandellit turqishtpergj... hoxhum suxhuk  


    (May 11th 2005)    
argjendi   Emaili    
ishte kan shipta gjermanka dhe amerikanka
dhe ishin kan shtatzan kur i erdh reni gjermankes
ajo lindi edhe amerikanka lindi kur i erdh reni
shiptarkes ajo nuk lindke tha doktori tu nanen
pse spo del kur doli aji thmija prej....tha mos
shaj se at nan ta qi
    (May 11th 2005)    
toli   Emaili    
o ti labinot-kosova a bon ty me ta qi rop me komandanta te blaces e me krejt shka jini patriota he ti mu ma puthsh ****n mu oj piqka e nanens tani ti mu je  


    (May 11th 2005)    
Labinot - KoSoVa      
hej o ti toli a ban me ti qi kejt ropt ne **** bre mutin e nanes ta ****ha se ti patrioti qe je kan po ti more i pari ke ik se te njof ty boll mir se kejt shpiuna jeni kan e tash ma gjugavni ****n ktu jav ****ha komandantat e bllaces edhe ty edhe kejt qatyve qe po shkrujn per patriotizem qetu ne net se ky nuk asht ven per mu kallxu patriota nese doni mu ba dilni edhe luftoni jav ****ha kejt ne **** edhe me njihni se kush jam nese doni naj sen kam deshir me ju pa tu shkru per mu tung tash ?  


    (May 11th 2005)    
i pa njofshum   Emaili    
ish kan amerikani gjermani edhe shiptari edhe tashti ata po hin me ni dhom vet edhe me kshyr sa or po shajn
kur hin amerikani shan 3 edhe del tashti hin gjermani shan 12 tashti i vjen reni shiptarit aj ty hi ne dhom zatet me ni kabell te rrymes edhe urzohet edhe tashti ja nis me sha veq per qat kabell 70 or  


    (May 11th 2005)    
toli   Emaili    
o ti kar mos gabo mi sha shiptar se ti qi krejt ropt ne **** se ti mut kokshe se jo patriot ta patriot pom shitesh ktu ne intenet hec bre mush e mos ma shurdho ****n  


    (May 11th 2005)    
A...   Emaili    
Or shqipet e malit mane vehten he burra e gra...Se ashtut e kshtut tan bota ju ngjohin per budalla...E nuk keni faj ju po kan faj ata qe jan mbyt perket dhe e prap e se prap kan mbet kurgja...Duhet me ju ardh pak marre e me pas pak karakter se nuk muni mu hi keshtut ne Europ me flliqnihonet e juja haram ja u boft ZOTI ati kofshin fal edhe ajrin qi ja mirni e e perdorni per marre te zeza e per pislleqe...Tek ju mungo veten ni ti kqyri punet e juja e mos ti mbani dertet e botes se asht marr,haram e gjynah per te gjith...E qysh po e shoh un tan keni me mbet te dera e gjehnetit tuj kqyr si qe e qenicaaa...Pajta qa pajta po behinda si shqiptaret kund nuk pajta...Gjeth kam thon jam krenare se jam Shqiptare e tashi pom vije mbare me tregue se jam Mut_Shqiptare!!!E boni qa te doni vetem ni po ja u them ju lutem mos u rrasni me ka krejt mbajeni vehten pak e mos e kallzoni se jeni kon rob Shkjauuu e nuk paski guxue as dhomet me i qel bile e tashi mshelne at goj se ju ka bo si kont berdhogi...Hajeni buken e juj e kqyreni jeten tuj!!!  


    (May 11th 2005)    
A...   Emaili    
Or shqipet e malit mane vehten he burra e gra...Se ashtut e kshtut tan bota ju ngjohin per budalla...E nuk keni faj ju po kan faj ata qe jan mbyt perket dhe e prap e se prap kan mbet kurgja...Duhet me ju ardh pak marre e me pas pak karakter se nuk muni mu hi keshtut ne Europ me flliqnihonet e juja haram ja u boft ZOTI ati kofshin fal edhe ajrin qi ja mirni e e perdorni per marre te zeza e per pislleqe...Tek ju mungo veten ni ti kqyri punet e juja e mos ti mbani dertet e botes se asht marr,haram e gjynah per te gjith...E qysh po e shoh un tan keni me mbet te dera e gjehnetit tuj kqyr si qe e qenicaaa...Pajta qa pajta po behinda si shqiptaret kund nuk pajta...Gjeth kam thon jam krenare se jam Shqiptare e tashi pom vije mbare me tregue se jam Mut_Shqiptare!!!E boni qa te doni vetem ni po ja u them ju lutem mos u rrasni me ka krejt mbajeni vehten pak e mos e kallzoni se jeni kon rob Shkjauuu e nuk paski guxue as dhomet me i qel bile e tashi mshelne at goj se ju ka bo si kont berdhogi...Hajeni buken e juj e kqyreni jeten tuj!!!  


    (May 11th 2005)    
dj      
nje grua e qoi djalin e vette fqinji per te lypur nje meter.Djali shkon e i thote:
- O kojshi,me ka qu^nena,a e ke nje meter
Kojshia i pergjigjet:
-Nje meter nuk e kam, veq thuaj
nenes tende se per afer tetembedhjet CM ketej jam.  


    (May 10th 2005)    
Rebel a.K.a UnikkaTiLi   Emaili    
hej njerz shum vica te mir a ;) qashtu me msusin veq perpara , veq kqyrni kaniher edhe mbrapa :D  


    (May 10th 2005)    
flu...      
sdi vica veq e ju pershendes shum edhe shum tmira kokan qito vica hahah edhe tdu shum liridon:p  


    (May 10th 2005)    
pa emer   Emaili    
~U KAN GJYSHJA EDHE NIPI~
ni dit kishin dal gjyshja edhe nipi kur nipi po i shef 20 euro en tok po ja bon nipi gjyshes:gjyshe a ti mar qito pare jo ja kthen qa she en tok sbon me mar.kur ma anej po i she nipi edhe 50 euro po ja bon gjyshe a ti mar qito pare ja kthen gjyshja jo a te thash qa she en tok sbon me mar kur pas pak r`zohet gjyshja en tok edhe ja bon nipit a ma dorn ndihmom t`qona ja kthen nipi jo gjyshe-gjyshja:PSE- a me ke than qa sho en tok sbon me mar heheeh palidhje :D  


    (May 10th 2005)    
pa emer        
kha kha shum palidhje qito vica a ncncnc  


    (May 10th 2005)    
zana      
hej qka po bani spo di qka me shkru se nuk di vica hie  


    (April 8th 2005)    
............   Emaili    
VETEM DESHA ME JU PERSHENDET VETEM VAJZAT A TUNG JU DUA SHUMMMMMM NGA " PR  


    (April 8th 2005)    
Burha      
Njani po jau bon shoqnies së vet, "A e dini shtosin e traktorit?" Ata i'a kthyen, "jo valla".
Epo tha "nuk e dini se jeni kanë n'Prekolicë".  


    (April 7th 2005)    
artoni nga dardana   Emaili    
njoni kish shku ne diskotek edhe po thot kush e ka emrin kili ne te qohet nkom edhe e ka vra edhe po thot kush e ka emrin mili ne tqohet nkom edhe ato e ka vra ka ton ky nuk ka kili mili n diskotek  


    (April 7th 2005)    
artoni nga dardana   Emaili    
po i thot djali babes kur te rritna ko mu martu me gjyshen . baba po ithot djalit ma se nuk bon se e kom non djali pi thot ti qysh je martu me none teme pra  


    (April 7th 2005)    
i panjohuri   Emaili    
oj ti budallic qaj kali ta qift nanen edhe spo dike as me shkru se s'shkruhet livall po livadh ncnncncncnc njeri pa shkolle bre  


    (April 7th 2005)    
zana      
ne zemren time eshte nje livall e ne ate livall eshte nja kali e ai kali je ti hahah  


    (April 7th 2005)    
zana      
ishine kone gjermani,amerikoni dhe shqiptari, tashe kane pase me fjet ne nje dhom ku ka plot bubrreca, kure hyne gjermani nuk mundet me ndejt del me nje her, hyne amerikone del edhe ai kur hyne shqiptari nuk del deri ne mengjez kure del shqiptari e vesin tashe keta dy si mujte me ndejt deri tashe, shqiptari i tregone i thot e mbyta nje bubrrec tone shkune ne vorri e une ja futa gjume.  


    (April 7th 2005)    
zana      
peshku per lume,plaku per gjume, femija per keks, kurse te rriturit per sex.  


    (April 7th 2005)    
Burha      
I kishin pas hypë njo 700 a 800 bubrreca elefantit në qafë! Edhe elefanti e shkundi njëherë koken edhe krejt bubrrecat ranë n'tokë, veq një bubrrec mbeti në qaf t'elefantit. Kta bubrrecat prej s'poshtmi i'a bojshin me grusht ati nalt, "Fure Nuhi fure".  


    (April 7th 2005)    
Burha      
Po i thot Kryetari i Kines, kti Rugoves tonë, "Sa banorë jeni bre ju n'at Kosovë?" Rugova po ja kthen,"Paj njo 2 milion e gjysmë" Ky kryetari i Kines tha, "Ani pra tjetren herë kur të vishë në vizitë ktu në Kinë, merri edhe ata e hajdeni krejt në qaj"  


    (April 7th 2005)    
Burha      
Kush hyjke tha me një ahër t'dhijes tha vdiste prej erës së randë të dhijes. Hyni Amerikani ndejti nja 3 sekonda edhe vdiq; Hyni Gjermani edhe ndejti tha - po njo 12 sekonda - edhe ky vdiq. Hyni Shqiptari, cofi dhija...Prej erës së qorapeve të Shqiptarit...heheh.
(eu eu edhe ne Shqiptaret i sakatojm me ka krejt).  


    (April 7th 2005)    
Burha      
Disa shokë gjithëherë bëjshin hajgare dhe i thojshin Muratit, "Murat, thuj cili Hysen" ai Murati i shkreti pak i trullaft edhe thojke, kta i'a kthejshin "qaj qe t'kcen"
Nje dite Murati po ja bon njanit prej shokeve, "Thuj zejtin" aj edhe po thot "zejtin" ky Murati i'a kthej "mun at nanë ta ****ha"...
Ata krejt shoket po ja bajn, "ja bre Murat s'po shkojka hiq shqosi yt". Murati jau kthej, "Shkon shkon kur ta lyshë me zejtin".  


    (April 7th 2005)    
Burha      
Komisioni i kish pas marr nje Amerikan, Shqiptar, dhe nje Gjerman...po i testojn se kush mundet me ndejt ma gjatë pa buk. E qojn me nje maje te kodres Amerikanin edhe i thojn kur te lodhesh nga uria atehere thirrna ne telefon na vijm me helikopter e te marrim... Nejti amerikani 3 dite pa buk edhe thirri ne telefon dhe komisioni shkoj e pruni ne shtepi; shkoj Gjermani ndejti 5 ditë, thirri edhe ai shkuan kta edhe e moren. E qun Shqiptarin...prit se po thirr shqiptari, prit ska,! Eu u ben 1 jave hiq spo thirrë, pasi u ben 3 javë kta po thojn hec shkojm e marrim se ka vdekë sigurisht se Shqiptaret e kan koken e fort. Kur po ofrohen afer me helikopter, po e ndegjojnë nje zhurem - po dridhet krejt kodra...Kur hypen lart po e shofin shqiptari ish kan kah i mshon kodres me dore edhe tha thojke, "tu bre nanen e kom harru numrin e telefonit"  


    (April 7th 2005)    
kadrushi   Emaili    
kishin shkuar tre shqiptar ne paris kan hy me nji restorant per te drekuar por asnjeni nuk dinin frangjisht,vjen kamarjeri i pyet qka po dojn, njeni thot LA MAKARONI, tjetri LA SHPAGETI, tjetri LA PASULI, shkon kamarjeri dhe jav bjen, edhe kta tret po keshin qysh ditem frangjisht ,KAMARIERI: mos tisha une shqiptar e me ju marr vesh e kishi hanger LA ****n tem  


    (April 6th 2005)    
SkaNevoj      
a keni marr vesh se supermeni ka vdek? e pasiqe ka vdek asht ba SUPERXHENAZE  


    (April 6th 2005)    
SkaNevoj      
cka ka dallim VOJA me LIMANIN? pergjigjja: VOJA asht SHKA e Limani asht SHQIPTAR    (April 6th 2005)    
SkaNevoj      
e kishin vet njanin ku e harxhon kohen e lire ka than: NE PUNE ::):):):::):  


    (April 6th 2005)    
SkaNevoj   Emaili    
kush e din se pse na nevoiten kokat? sepse kur te bjere shi mos ma na hi uji ne bark.hahhahah
apet ahahah edhe apet hahaahah  


    (April 6th 2005)    
SkaNevoj   Emaili    
Ka shku njani te mjeku edhe i ka than o mjek shum bre po harroj. mjeku i ka than Prej kur ashtu? ky ia kthen: Cka prej kur?!

shum interesant a? hahahah hic spo ju keshet me duket  


    (April 6th 2005)    
NASTRADINI        
QKA KA DALLIM MALET E AFRIKES PREJ KEPUCAVE TUA PERGJIGJJA.... SE NE MALET E AFRIKES JETOJN SHUM MAJMUNA E NE TUAT JETON VETEM NJE MAJMUN  


    (April 6th 2005)    
NASTRADINI        
OJJJJ JU QIKA QE PO SHKRUNI VICA RUNU SE PO JU KCEJN SHKRONJAT E PO JU HIN NE CICAAAAAA  


    (April 5th 2005)    
o Hasannnnnnn   Emaili    
ish kan qka ish kan nje mut me nje than e kush e lexoft e hankt oki hahahahaaaaaaa tung ju pershendes a qao nga prizreni  


    (April 5th 2005)    
Hmm_Njoni      
ishin kan 3 qika njera e Gjilanit njera e Ferizait edhe njera e Drenices edhe kan shku ne kafiq pi diqka... kur i pyt kamarieri se qka doni me pi kjo e Gjilanit thot mu birma nji dredhz... kjo e Ferizait thot mu nje moll.. kurse kjo e Drenices thot mu birma 1 kalavesh rrush edhe njo 2 killa BANANE...